Поліцейські спільно із військовослужбовцями Нацгвардії заступили на посилене чергування.

Сьогодні, 6 травня, у центральній частині Києва анонсоване проведення масових акцій, зокрема і під будівлею Кабінету міністрів України. Задля забезпечення публічної безпеки і порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ДСНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

Організатори заходів анонсували залучення автотранспорту до проведення акції. Задля безпеки дорожнього руху правоохоронці обмежили дорожній рух окремими вулицями в центрі столиці.

У зв’язку з цим автомобілістам радять завчасно планувати свої маршрути руху з урахування вищезазначеної інформації.

Разом з цим поліція закликає організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантинних обмежень і не порушувати громадський порядок.

У той же час телеграм-канал PavlovskyNews пише:

“До стін Кабміну з’їжджаються учасники протесту з регіонів. Вже йдуть на відчайдушні заходи.

Підприємці перекрили дорогу в урядовому кварталі. Вони рухаються вперед-назад по пішохідному переходу, тому формально нічого не порушують.

Учасники протесту сьогодні проводять акцію «Карантин вбиває». Їх позиція полягає в загрозі не так коронавірусу, а його наслідків. Мітинг тільки набирає обертів, оскільки на нього продовжують прибувати люди, в тому числі з регіонів.

Деякі автомобілісти вже скаржаться: хочуть, щоб до протестуючих хтось вийшов, аби звільнили дорогу.