Терміново! Полякова зізналась – сталось немислиме, переносить концерт. Ситуація складна – коронавірус

Співачка Оля Полякова попросила організаторів перенести концерт в київському Палаці спорту. Причиною стало зараження членів команди коронавірусом. Артистка зазначила, що незважаючи на негативний тест, який здавала кілька днів тому, відчуває себе погано.

Про це Оля написала в своєму Інстаграмі.

Співачка Оля Полякова, яка ще недавно боролася за права артистів проводити концерти під час карантину, скасувала власний великий концерт. Він повинен був пройти в столичному Палаці спорту. Про причини – хвороби членів її команди – Полякова сама повідомила в своєму Instagram.

Напередодні Полякова приступила до репетицій концерту, проте через надзвичайну ситуацію довелося звернутися до організаторів і перенести його.

“Загалом, життя вносить свої корективи … Тільки-тільки отримали можливість провести концерт з усіма заходами і обмеженнями, тільки ми почали збирати команду нашого шоу, тільки-тільки почали репетиції, як виявилося, що кілька людей з колективу і технічної групи захворіли , а багато погано себе почувають і чекають результатів тестів “, – написала співачка.

Наостанок Оля закликала дотримуватися заходів обережності і носити маски

«І як завжди нагадаю, щоб ви берегли себе, своїх близьких, носили маски, мили руки. І пам’ятайте, що стрес і паніка гірше будь-якої епідемії! Знаходьте місце для хороших емоцій, посміхайтеся! Люблю!” – написала Полякова в своєму Інстаграме.

Вона також додала, що і сама відчуває себе не дуже добре і буде здавати повторний тест на коронавірус.

“Я змушена просити організаторів перенести концерт. Вони зробили все, щоб він відбувся, я від себе також доклала всіх зусиль, щоб ми могли робити свою роботу, щоб з усіма обмеженнями ми могли виконати свої зобов’язання перед глядачами, але обставини склалися інакше. Тому, прошу зберігати квитки, нову дату ми повідомимо пізніше “, – додала Полякова.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українська співачка Оля Полякова в прямому ефірі влаштувала перепалку з чинним міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Причиною таких різких слів популярної виконавиці стала реакція Степанова на її концерт, який відбувся 3 жовтня в Харкові.

Так, Полякова заявила, що глава Харківської ОДА Олександр Кучер нібито запевнив її, що концерт був не заборонений карантином. Вона додала, що подальший скандал і відкриття проти неї кримінальної справи, пов’язані з передвиборчою кампанією.

“Хотіла б запитати у міністра Степанова про його словах про спалах захворюваності Covid-19 після концерту в Харкові, де я брала участь. Після ваших слів про те, що захворюваність зросла, цілий ряд ЗМІ та чиновників використовували ваші слова і висловлювалися на мою адресу не зовсім коректно. Я не можу залишити вашу заяву без відповіді “, – заявила співачка.