Стало відомо, на 80-му році життя помер народний артист РРФСР, актор театру і кіно, театральний режисеер і педагог Євген Лазарєв. Про це повідомив його син Микола Лазарєв. – повідомляє Корупція.Інфо

11-36-696x392

Його кар'єра почалася в Театрі російської драми в Ризі. Пізніше Лазарєв грав на сценах провідних московських театрів. Як режисер поставив понад 15 вистав у Росії і за кордоном. На його рахунку ролі імператора і президента, начальника таємної поліції, російського художника Василя Сурікова і навіть Папи Римського.

У знаменитому серіалі «Сімнадцять миттєвостей весни» зіграв маленьку, але значну роль розвідника, що супроводжує дружину Штірліца на побачення з чоловіком. В «Одного разу двадцять років потому» перевтілився у журналіста, який веде зустріч однокласників. У 90-ті роки Євген Лазарєв поїхав в Америку. В інтерв'ю потім не раз говорив: «Я громадянин Росії, тут – просто працюю». Він багато викладав, знімався в голлівудських картинах.

Євген Лазарєв буде похований у Москві на Ніколо-Архангельському кладовищі, дату церемонії прощання з актором оголосять пізніше.