У Лос-Анджелесі у своєму маєтку померла 99-річна голлівудська актриса угорського походження Жа Жа Габор. – повідомляє Корупція.Інфо

Цю інформацію оприлюднили американські таблоїди.

За словами дев'ятого чоловіка зірки Фредеріка фон Анхальта, причиною її смерті став серцевий напад.

Жа Жа Габор (хоча угорською її ім'я правильно звучить як За За) вперше з'явилася на екранах у 1952 році в кінокомедії "Ми не одружені". Відомою її зробила роль танцівниці Жанни Авріль у фільмі "Мулен Руж". У 1958 році вона нагороджена "Золотим глобусом" як найгламурніша актриса.

Більше особливо помітних ролей у кіно в неї не було, але її завжди можна було побачити в телепрограмах і численних розважальних виставах. А ще Жа Жа прославилася як світська левиця. Завдяки своєму почуттю гумору і любові до гучних скандалів та сенсацій вона на тривалий час забезпечила собі популярність.

В акторки, котра дев'ять разів виходила заміж, усього одна донька – Франческа, яка народилася 10 березня 1947 року після зґвалтування Габор Конрадом Хілтоном. У 2005 році Жа Жа подала на неї в суд, звинувативши в крадіжці і шахрайстві.

Останні роки були тяжкими для колишньої актриси. Її мучили численні хвороби, а в 2010 році їй ампутували ноги через гангрену.