Тривалий час я не міг збагнути, як така прекрасна країна, як Литва, могла надати політичний притулок Шарію. Що мало статися, аби офіційні персони Литви ухвалили таке рішення, хто цьому сприяв та лобіював. Час від часу я повертався до цього питання, але не знаходив підкріпленої об‘єктивними фактами версії.

І ось буквально зараз, побачивши під дописами про Шарія дивну активність ботів, які зазвичай обслуговують у коментарях на ФБ інтереси «ЄС» та Порошенка, я зрозумів, що це не збіг.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише журналіст Сергій Іванов.

Як відомо, т.з. порохоботами в штабі Порошенка керує політтехнолог та колишній депутат Віктор Уколов. З Шарієм Уколова об‘єднує не лише те, що в минулому вони обидва звинувачувалися у педофілії. У 2012 році, будучи депутатом, Уколов активно підтримував Шарія і навіть їздив до нього в Литву разом з небезвідомою екс-депутаткою Оленою Бондаренко, де як офіційна особа клопотав про надання Шарію статусу політичного біженця, яке той у подальшому отримав та використав для антиукраїнської діяльності.

Таким чином, своїм притулком у ЄС Шарій напряму зобов‘язаний політтехнологу ПП. Цікаво, чи знає про це сам Петро Порошенко. І де гарантія, що Уколов з Шарієм досі не співпрацюють. Йдеться про політичний аспект співпраці, а не про те, що також логічно було припустити.

Нагадаємо, вчора головний редактор видання Цензор.Нет Юрій Бутусов з посиланням на джерела повідомив, що Печерський суд 2 червня наклав арешт на майно і банківські рахунки блогера Анатолія Шарія.

За словами журналіста, суд наклав арешт на майно Шарія, яке той «придбав на російські гроші». Йдеться про віллу, ще одне житло в іспанській Таррагоні, і три банківські рахунки в іспанському Caixabank, російському Raiffeisen Bank і East-West United Bank S.A. в Люксембурзі.

«Суд також ухвалив рішення про тимчасовий доступ до речей і документів Шарія, які становлять банківську таємницю в Hsbc Bank Canada (адреса 885 WEST GEORGIA STREET, Канада)», — написав Бутусов.