Колишній президент України Петро Порошенко вирішив судитися із журналістом Дмитром Гордоном через звинувачення у тому, що він у 2014 році після змови із президентом РФ Володимиром Путіним дав військовим наказ залишити Маріуполь.

Про це заявив адвокат нинішнього лідера “Європейської солідарності” Ілля Новіков.

“7 травня цього року в ефірі ток-шоу “Свобода слова” відомий журналіст Дмитро Гордон випустив на свободу деякі слова, які мають мати наслідок. Конкретно він заявив і зробив це у формі ствердження, що п’ятий президент України Порошенко вступив у злочинну змову з Путіним і наказав в рамках цієї злочинної змови українській армії залишити Маріуполь (у 2014 році – ред.)”, – заявив Новіков.

“Ми анонсуємо, що в найближчі дні… буде подано перший такого роду позов від імені Петра Порошенка до Гордона з вимогою визнати недостовірними свої твердження. У Дмитра Гордона буде можливість висловитися з цього приводу, якщо він вважає, що це таки думка, а не твердження… у нього буде можливість дати пояснення у форматі формалізованої судової процедури”, – добавив адвокат.

Нагадаємо, у студії Савіка Шустера журналіст стверджував, що Порошенко нібито домовився з керівництвом РФ про здачу Маріуполя.

“Я знаю, що керівництво України здійснило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ українській армії залишити Маріуполь. Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ – вийти з Маріуполя. І 156 бійців “Азова” врятували Маріуполь”, – сказав Гордон.

Присутній на програмі перший командир полку “Азов” Андрій Білецький підтвердив слова журналіста.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.