За словами президента, він всю ніч слідкував за подіями у Калинівці.

Президент України Петро Порошенко вирішив скликати військовий кабінет через надзвичайну ситуацію на складах з озброєнням у Вінницькій області, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Вибухи в Калинівці кваліфікували як диверсію

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Прийняв рішення скликати військовий кабінет за участі прем'єр-міністра, секретаря РНБО, міністра оборони, начальника Генштабу, голови СБУ, а також керівництва Нацполіції, Нацгвардії та Служби надзвичайних ситуацій одразу після їх повернення з Вінниці", – заявив глава держави.

За словами Порошенка, отримавши доповідь начальника Генштабу та голови СБУ, він одразу доручив їм вилетіти на Вінниччину, а також протягом ночі отримував інформацію штабу з ліквідації аварії від прем'єр-міністра та міністра оборони.

"Хочу відзначити ефективні дії центральної та місцевої влади під час евакуації населення. Окремо хочу подякувати всім волонтерам, які допомагають рятувати людей", – додав президент.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 з’явилася інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка. Здійснено оповіщення жителів м. Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка).

Відбувається евакуація жителів Калинівка та навколишніх сіл. За попередніми даними, постраждали двоє людей.

Закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення М-21 Житомир – Могилів – Подільський. Крім того, закрито рух залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка регіональної філії «Південно-Західна залізниця», також закрито рух повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від центру м. Калинівка.

Півсотні поїздів змінили маршрути через вибухи на військових складах на Вінниччині. Затримка руху становить понад 5 годин.