Генпрокурор України Венедиктова повідомила про перспективу кримінальних проваджень проти Порошенка.


За її словами, кримінальні справи, в яких фігурує п’ятий президент України, а нині народний депутат і лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко, не стоять на місці, він і знаходяться в процесі розслідування.

Головною причиною такої довгої затримки є те, що Генеральна прокуратура процесуальні документи все ще не отримала.

Такою інформацією Ірина Венедиктова поділилася на телеканалі “Україна 24”. Вона зазначила, що вона все ще не бачила будь-які процесуальні документи у справах проти п’ятого президента України.

“Коли я була в ДБР, у мене були кожен день під вікнами, стінами, то виставки картин, то якісь хороводи. Зараз до мене не доходять проєкти якихось процесуальних документів. Чи триває слідство? Звичайно, йде. У різних станах: десь експертизи, десь міжнародна допомога, десь, я впевнена, йдуть допити. Але щоб ми проговорювали вже рівень генпрокурора, сьогодні цього немає”, – зазначила Венедиктова.

Варто додати, що адвокату п’ятого президента Петра Порошенка дуже не сподобався випуск програми “Наші гроші”. 

За словами Новікова, в сюжетах висвітлили події так, що вони були сприйняті “як пряме звинувачення політика в кримінальній діяльності”.

Нагадаємо, що через те, що Петро Порошенко не з’явився на допит в СБУ у “справі Козака-Медведчука”, його викликають повторно. 31 травня дата нового допиту.