Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом блогера, ведучого програми “Гроші” на каналі “1+1” Олександра Дубінського. Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Повідомляється, що журналіст просить суд заборонити високопосадовцям та політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів.

Зазначається, що справа розглядатиметься у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Олександр Дубінський надіслав позов до Національної поліції, Служби безпеки України та Адміністрації Державної прикордонної служби України проти президента Петра Порошенка, голови АПУ Ігоря Райніна та народного депутата Ігоря Кононенка. 

Серед вимог позову – визнання протиправною бездіяльність Нацполіції та СБУ щодо не вчинення профілактичних дій із запобігання корупції та посягань на економічну безпеку держави з боку високопосадовців та політиків.

Окрім того, журналіст спрогнозував плани поки що чинного гаранта Петра Порошенка після фіаско на президентських виборах.

"Порошенко готується підкласти усім нам одну величезну свиню – не лише Зеленському, а й усій Україні. Ось просто зараз олігарх Порошенко, кум Путіна Медвечук і сам Президент Росії Путін домовилися про паливний удар по Україні. Так Петро Порошенко хоче помститися Україні і українцям за те, що ми обрали майбутнє на чолі з Володимиром Зеленським", – вважає Дубінський.

Згідно із імовірним злочинним планом, Росія перекриє постачання палива в Україну, а за такий короткий термін команда Зеленського не зуміє налагодити поставки з Європи.

Нагадаємо, 25 квітня до Окружного адмінсуду Києва надійшов позов від нардепа Євгена Дейдея до СБУ, Адміністрації ДПС щодо заборони Олегу Гладковському виїжджати з України на ПМП.

17 квітня Окружний адмінсуд Києва повідомив, що Давид Жванія просить суд заборонити президенту України та іншим високопоставленим особам, в тому числі суддям Верховного суду, залишати територію держави протягом року після виборів.

Слід зазначити, що 18 квітня Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Нацбанку і Кабінету міністрів щодо націоналізації ПриватБанку. Суд визнав протиправними рішення відповідачів, наслідком яких стала націоналізація ПАТ «КБ «ПриватБанк», та визнав нечинним з моменту укладення договір купівлі-продажу державою акцій банку.