Збереження української «Мотор Січі» я вважаю питанням національної безпеки, заявив гендиректор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.

Державний концерн «Укроборонпром» оголосив про готовність взяти в управління активи «Мотор Січі».

Про це Юрій Гусєв написав у Facebook.

За словами очільника держконцерну, відповідний лист вже направлений до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

«Збереження української «Мотор Січі» я вважаю питанням національної безпеки. «Укроборонпром» уже направив листа АРМА щодо готовності виступити суб’єктом управління активами Акціонерного товариства «Мотор Січ» з метою збереження його потенціалу. Для нас як для державного оборонного концерну важливо, щоб «Мотор Січ» продовжувало свою роботу: зі збереженням робочих місць, з виконанням зобов‘язань у рамках виробничих замовлень. І наша команда готова підтримати підприємство», – заявив Гусєв.

Нагадаємо, за матеріалами СБУ Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про накладання арешту на цілісний майновий комплекс та 100% акцій АТ «Мотор Січ».

Раніше РНБО вирішила повернути «Мотор Січ» державі. Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив на брифінгу за результатами засідання.

«Підприємство «Мотор січ» буде повернено українському народу – буде повернуто у власність української держави в законний конституційний спосіб найближчим часом», – сказав він.

Данілов стверджує, що інвесторам відшкодують можливі втрати.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.