У суботу, 24 жовтня, у президента Польщі Анджея Дуди підтвердилося захворювання на коронавірус.

Про це повідомив прес-секретар президента Блажей Спихальський на своїй сторінці в Twitter.

“Пані та панове, за рекомендацією, президент вчора пройшов тест на наявність коронавіруса. Результат виявився позитивним. Президент почувається добре. Ми постійно контактуємо з відповідними медичними службами”, – написав Спихальський.

До речі, останнім закордонним візитом Дуди (перед захворюванням – Ред.) було відвідування 11-13 жовтня України, де він зустрічався з президентом України Зеленським.

Раніше карантин у зв’язку з контактом з людиною, зараженою коронавірусом, відбув прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій. В даний час на карантині перебуває міністр закордонних справ Збігнєв Рау. Віце-прем’єр Яцек Сасіна з початку пандемії пройшов карантин чотири рази через контакти із зараженими людьми.

У Польщі останнім часом спостерігається різке зростання захворюваності коронавірусною інфекцією і числа летальних випадків. У п’ятницю був зафіксований черговий добовий рекорд – 13 632 хворих. У четвер померли рекордні 168 осіб.

У Польщі з початку пандемії виявлено понад 214 тис. заражених, більше 4 тис. померли. 23 жовтня уряд ввів нові заходи по боротьбі з COVID-19. На два тижні закриваються заклади громадського харчування, вони зможуть працювати тільки на винос. Школярі з четвертого класу переходять на дистанційне навчання. Також заборонено збиратися більше п’яти осіб за винятком людей, які проживають разом.