Президент Чехії Мілош Земан ввечері 25 серпня в результаті падіння зламав праву руку. Його доставили до Центрального військового шпиталя в Празі для проведення операції.

 

Про це повідомляє чеське видання “Novinky” з посиланням на прессекретаря Земана Іржі Овчачека.

«Увечері президент переглядав телевізійні новини, і після їх завершення, не скориставшись палицею або допомогою охорони, спіткнувся і зламав праву руку», — пояснив Овчачек.

Він підкреслив, що «це не небезпечний для життя стан».

«Президент підтримує контакти зі своєю сім’єю і своїми співробітниками. Програма президента буде адаптована під його стан», — написав представник чеського керівника на своїй сторінці в Twitter.

Земан був переведений на операцію в Центральний військовий госпіталь в Празі. Близько 23:00 Шепард повідомив News, що операція триває. Вранці він повідомив, що операція була проведена в звичайному режимі. Земан в даний час знаходиться в стандартній післяопераційній палаті.

75-річний політик вже давно скаржився на невропатію нижніх кінцівок, що ускладнює його ходьбу. За словами Овчачека, це стало причиною його падіння.

«Порядок денний президента буде адаптованим до одужання», – додав прес-секретар.

Крім невропатії, Земан в минулому визнавав, що він гірше чує і що у нього низький кров’яний тиск. У минулому він сказав, що мав проблеми з діабетом, з яким він також спостерігався. В кінці минулого року він пройшов «реабілітацію» в лікарні.