Троє озброєних людей спробували перейти російський кордон з України на ділянці прикордонного управління ФСБ Росії по Бєлгородській та Воронезькій областях.

При спробі затримання порушники почали стріляти, повідомили в ФСБ РФ в п’ятницю, 4 грудня.

За даними спецслужби, при спробі затримання порушники “вчинили збройний опір”, у відповідь вогнем прикордонники застрелили одного із зловмисників, двоє інших зникли на території України.

“При спробі затримання вони почали стріляти, прикордонники відкрили вогонь – один порушник застрелений, двоє втекли назад на Україну”, – відзначили в повідомленні.

Повідомляється, що зараз проводяться оперативно-слідчі дії.

“На ділянці прикордонного управління ФСБ Росії по Бєлгородській та Воронезькій областях 4 грудня прикордонним нарядом попереджено спробу порушення кордону з України в РФ трьома озброєними невідомими. В результаті вогню один з них отримав поранення, не сумісні з життям, двоє зникли на території України”, – розповіли деталі ПП в прес-службі ФСБ.

РБК-Україна звернулося до Державної прикордонної служби за оперативним коментарем. Як заявив помічник голови Держприкордонслужби, прес-секретар Андрій Демченко, інформація про інцидент на даний момент уточнюється.

У свою чергу як повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS

Українські прикордонники не фіксували ніяких порушень на кордоні з Росією 4 грудня

Раніше в ФСБ заявили, що сьогодні вночі троє озброєних людей хотіли перейти кордон з України в РФ. Нібито під час спроби затримання порушники вчинили збройний опір: в ході перестрілки один з порушників був ліквідований, двоє, імовірно, зникли на території України.

 

Вітчизняні прикордонники уточнили нашому телеграм-каналу, що дану інформацію вони отримали від силовиків Росії сьогодні об 11 годині дня.

Також сьогодні відбудеться зустріч представників служб України і Росії, щоб детально вивчити ситуацію.