Картковий офіс пише, що не позаздриш зараз нардепу Гео Лерос. Стільки років він будував образ «антикорупціонера», а потім, після розтину безлічі фактів, опуститися на саме, що називається «політичне дно». І, судячи з усього, кінець політичного проєкту «Гео Лерос» підходить до свого логічного завершення.

Народний депутат Гео Лерос вимагав гроші на замовну кампанію проти влади у відомого мецената і колекціонера скульптурного і художнього мистецтва Ігоря Воронова під приводом створення музею сучасного мистецтва. Про це меценат розповів в інтерв’ю КП.

За словами Ігоря Воронова, два роки тому радник при Офісі Президента Гео Лерос вийшов на мецената з пропозицією створити в Києві музей сучасного мистецтва. Вони подивилися кілька майданчиків, хоча, на думку Воронова, єдиний майданчик, де можна зробити такий музей, знаходиться на “Мистецькому Арсеналі”.

“Потім з Гео трапилася дивна трансформація, він почав грати в дуже нечесні політику, у нього пішли фантазійні речі, які я коментувати навіть не хочу. На цьому все і закінчилося. З радників він пішов”, – сказав Воронов.

Після цього Лерос ініціював “ще пару зустрічей, досить дивних”.

“Але мова вже йшла не про музей, Гео просив у мене “дати грошей на політику”. Я розумів, що мова йде саме про дискредитацію і очорнення влади. Причому про абсолютно притягнуту за вуха і придуману дискредитацію”, – розповів меценат.

Колекціонер додав, що припинив спілкування з нардепом з того моменту і готовий підтвердити свої слова “правоохоронним органам, якщо буде потрібно”.

Нагадаємо, раніше народний депутат Гео Лерос потрапив у скандал після публікації відео про підпал його авто. На кадрах людина, схожа на Лероса, готується до імітації нападу на себе з метою створення ілюзії переслідування за політичну діяльність і дискредитації органів державної влади.