Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас висловила переконання, що безпека України на сьогодні є рівносильною безпеці Європи. Вона також наголосила, що її країна підтримує сувернітет та територіальну цілісність України у контексті збройної агресії Росії.

Напередодні політикиня разом із надзвичайним та повноважним послом Каймо Кууском відвідала район проведення Операції Об’єднаних сил, повідомляє сайт українського Міноборони. Під час поїздки на Луганщину закордонні гості ознайомилися з роботою та інфраструктурою КПВВ “Станиця Луганська”, який планується модернізувати.

“Ми всі партнери й друзі України і маємо покласти край бойовим діям. Разом із міжнародними партнерами ми працювали для того, щоб зробити конкретні кроки і захистити Україну. Росія має знати ціну і наслідки своєї агресії. Сьогодні я присутня тут, щоб сказати: ми стоїмо поруч із вами”, – наголосила Каллас.

Вона підкреслила, що протягом семи років війни і скільки це буде необхідно надалі Естонія допомагатиме Україні, адже її безпека – це безпека Європи. Також політикиня зізналася, що вражена тим, на якому рівні українці готові захищати своїх громадян і про них піклуватися.

Прем’єрка додала, що Естонія підтримує декілька проєктів, спрямованих на підвищення добробуту школярів і забезпечення рівних можливостей у сфері освіти на території Донецької та Луганської областей. Це, зокрема, забезпечення інтернетом двох сіл і надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

У районі проведення ООС іноземна делегація оглянула інфраструктуру КПВВ “Щастя” та ознайомилася з роботою й можливостями Центру надання адміністративних послуг.

Заступник командувача Операцією генерал-майор Едуард Москальов ознайомив естонську делегацію з безпековою ситуацією й від імені командувача вручив Каллас пам’ятку із символікою ООС.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.