Президент Володимир Зеленський розповів, що нещодавно бачився з матір’ю Риммою Володимирівною, а ось зустрічей з батьком у нього не було вже декілька місяців. Зв’язок з Олександром Семеновичем глава держави підтримує по телефону.

Володимир Зеленський бачився з мамою перед поїздкою в Трускавець. Вона гостювала в нього в Києві. Президент розповів журналістам, що у Римми Зеленської є деякі проблеми зі здоров’ям. Можливо саме це й стало причиною приїзду до столиці, – пишуть ЗМі.

Зеленський розповів, що у п’ятницю 1 жовтня телефонував своєму батькові, щоб привітати з Днем працівника освіти, адже це професійне свято Олександра Зеленського, який є завідувачем кафедри інформації та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту.

Причиною того, що Володимир Зеленський привітав батька раніше, є те, що зазвичай освітян вітають у п’ятницю напередодні свята. Однак, батько тепер може образитися, бо син мав першим привітати його з цим днем.

“У п’ятницю там всі учні його вітають. Тому я повинен був бути одним із перших. Але знаю, що не був першим”, – пояснив Зеленський.

На питання журналістів про те, наскільки президент змінився за час перебування при владі, Зеленський тільки відповів, що й спраді змінився.

Нагадаємо, нещодавно батько президента Олександр Зеленський емоційно відреагував на критику сина. Усіх, кого щось не влаштовує, чоловік закликав піти та зробити щось, а не лише “дзявкати” в інтернеті.

Батько президента звернувся до користувачів мережі, які пишуть, скаржаться, обзивають та проклинають його сина – Володимира Зеленського.

“Ось ви пишете, скаржитеся, мене обзиваєте, проклинаєте, Вову … Так якщо вас все не влаштовує, все вам не подобається, йдіть і зробіть краще, а не дзявкайте в інтернеті. Я зареєструвався тут не для того, щоб вислуховувати невдоволення”,  – закликав Зеленський-старший.

“Ось я літня людина, пенсіонер. Я відмінно закінчив школу, вступив до університету, а потім влаштувався на роботу. Я досягнув усього того, чого я хотів. Я не гавкав у підворітті на владу, а сподівався тільки на себе, всього добивався розумом. А зараз живу так, як я хотів жити. У мене, слава Богу, все в порядку. І тепер, на старості років не збираюся дискутувати з людьми, які не можуть постаратися ні для себе, ні для своїх дітей, а можуть тільки кидатися на старого”, – додав він.

Зеленський-старший поянсив: упродовж життя йому вдалося досягнути усього, чого він хотів. Зеленський-старший розповів, що чудово закінчив школу, вступив до університету, а згодом влаштувався на роботу.

Він зауважив, що сподівався виключно на себе та досягав усього розумом. Зеленський-старший запевнив: наразі він живе так, як завжди хотів. Усе гаразд.

“І тепер, на старості років не збираюся дискутувати з людьми, які не можуть постаратися ні для себе, ні для своїх дітей, а можуть тільки кидатися на старого”, – написав Зеленський-старший у своєму інстаграмі.

У коментарях до дописів в його з’явився проросійський блогер Анатолій Шарій. Він в агресивній формі звернувся до батька президента та заявив, що його син домігся успіху завдяки людям, яких він обдурив.

Зеленський-старший заявив, що Шарій може тільки огризатися.

“Відшмагати б тебе як слід, щоб знав, як зі старшими розмовляти. Ось і показав ти всю свою сутність, “борець з диктатором”, – відповів батько Володимира Зеленського Шарію.

Також Зеленський-старший нагадав, що усе в житті повертається бумерангом, і Шарій відповість за свої слова.