Армія РФ в кутку, а ядерні погрози Путіна – не блеф: в ЄС закликали до дипломатії на користь України. Погрози глави Кремля Путіна застосувати ядерну зброю – це негативний сигнал, сказав Жозеп.  До слів президента Росії Володимира Путіна, які раніше пригрозив застосуванням ядерної зброї, потрібно ставитися серйозно.

Його війська загнані в кут, а загроза є поганим сигналом. Слід знайти дипломатичне рішення, яке дозволить зберегти територіальну цілісність і суверенітет України. Інакше сталого миру досягти не вдасться. Про це заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.

В інтерв’ю BBC він розповів про те, що війна РФ проти України досягла “небезпечного моменту”. Російські окупанти потрапили в кут, а погрози Путіна ядерною зброєю – негативний сигнал.

Російська армія загнана в кут, і реакція Путіна – загроза застосування ядерної зброї – це дуже погано, – зазначив Боррель.

За його словами, потрібно “дипломатичне рішення”, яке дозволить зберегти суверенітет і цілісність території України.

В іншому випадку, ми можемо закінчити війну, але не матимемо миру, і у нас буде нова війна, – вважає дипломат.

Також він додав, що риторику Путіна, пов’язану з погрозами застосувати ядерну зброю, потрібно сприймати серйозно.

Коли люди кажуть, що це не блеф, ви повинні сприймати їх серйозно, – підкреслив Жозеп Боррель.

Погрози Путіна ядерною зброєю. Російський президент Володимир Путін 21 вересня під час свого виступу пригрозив світу застосуванням ядерної зброї у разі, мовляв, загрози територіальній цілісністі РФ. Москва має намір визнати результати нібито референдумів, які загарбники проводять на окупованих районах Донбасу, Запорізької та Херсонської областей. Президент України Володимир Зеленський вважає, що Путін не ризикне піти на застосування ядерної зброї. Однак такого сценарію виключати не можна.

Ми не можемо заглянути в голову цій людині, є ризики. Завтра Путін може сказати: крім України ми також хочемо частину Польщі, в іншому випадку ми застосуємо ядерну зброю. Ми не можемо йти на такі компроміси, – вважає український гарант.

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що якщо Путін зробить хоча б крок до застосування ядерної зброї, на Росію очікує крах. За словами чиновника, світ дуже швидко відповість. Путіна вже про це попередили.

Роза вітрів може розвернутися”: Путін пригрозив світу ядерною зброєю. Диктатор намагається переконати, що проти РФ нібито воює “колективний Захід.

Російський диктатор Володимир Путін, який вже офіційно оголосив мобілізацію в Росії, знову вибухнув погрозами про можливе застосування ядерної зброї. Він намагається всіх переконати в тому, що проти РФ нібито воює “колективний Захід”. Про це він заявив під час свого відеозвернення.

Путін цинічно заявляє, що нібито Захід “влаштував ядерний шантаж” Росії. Він додав, що для захисту РФ будуть “використовувати всі наявні у себе засоби”.

Хто веде ядерний шантаж проти РФ, роза вітрів може розвернутися в їхній бік, – сказав Путін.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін у середу, 21 вересня, оголосив про проведення часткової мобілізації в Росії. Він повідомив, що уже підписав відповідний указ. Про це президент країни-агресорки РФ розповів у відеозверненні.

Диктатор РФ пояснив, кого саме у першу чергу забиратимуть служити.

Призову на військову службу підлягатимуть лише громадяни, які зараз перебувають у запасі, і насамперед ті, хто проходив службу в лавах збройних сил РФ, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід, – сказав Путін.