російські загарбники вже третю добу поспіль перекидають свої війська на Херсонський напрямок.

Біля Високопілля ситуація бійців ЗСУ ускладнилася. Російські окупанти перекинули військову техніку. Про це розповів радник глави офісу президента Олексія Арестовича під час розмови з російським правозахисником Марком Фейгіном в ефірі Фейгін Live.

«У Високопілля наші трохи не те зробили, з моєї точки зору. І якщо не зовсім упустили можливість, то істотно ускладнили собі життя», – зазначив радник голови Офісу президента.

За його словами, ворог перекинув у вказаний район артилерію та авіацію. При цьому він вказав, що загарбники вдарили по українських захисниках, які пішли в наступ.

«Там ситуація вирівнялася. Вони (окупанти – ред.) не можуть контратакувати і робити які-небудь активні дії, а ми не можемо взяти. Хто перший резерви підтягне, той і молодець, той і переміг», – підсумував Арестович.

За його словами, зараз південний напрямок у всіх на слуху і росіяни туди перекидають свою техніку.

«Перекидають досить велику кількість військ на Херсонський напрямок. За три дні туди пішли машини, техніка, ППО», – розповів він.

Арестович уточнив, що окупанти рухаються дамбою біля Нової Каховки.

«Вони перекидають туди через Новокаховську греблю, бо Антонівський міст під питанням. Нині там тимчасово закрили проїзд. До того ж Нова Каховка ближча до того району, який їх (росіян. – ред.) цікавить», – зазначає Арестович.