У Криворізького міського голови Костянтина Павлова, якого сьогодні знайшли мертвим на веранді власного будинку, була зареєстрована зброя. З такою заявою в ефірі одного з телеканалів виступив радник мера Кривого Рогу Андрій Гальченко.

“Я знаю, що у нього була зброя, вона зареєстрована у відповідності до чинного законодавства, і візуально ця зброя схожа на ту, що у нього була”, – сказав радник.

При цьому Гальченко додав, що “він (мер Кривого Рогу – ред.) ніколи не ходив на полювання, і для мене теж трошки здивування, що він був з нею, тому що до зброї він відносився достатньо спокійно”.

Зі слів радника, Костянтин Павлов “був людиною… дуже веселою і життєрадісною, і у нього було дуже багато планів”. “Він був у чудовому настрої, я вчора з ним розмовляв”, їздив на об’єкти будівництва, додав Гальченко.

“Коли я приїхав сюди, побачив, що він лежить у цих дверях, у домашньому одязі,.. поряд лежала зброя”, – зазначив він.

З його слів, він прибув на місце трагедії, бо йому “зателефонував його (мера Кривого Рогу – ред.) помічник”. “Він (мер Кривого Рогу – ред.) з ранку не виходив на зв’язок, зателефонувала дружина, попросила помічника приїхати додому, відкрити і подивитися, чому він не виходить на зв’язок, і коли помічник відкрив хвіртку, то, відповідно, побачив жахливу картину. Він зразу передзвонив мені, набрав “102”, – розповів Гальченко.

На запитання, чи були у міського голови проблеми фінансового характеру, Гальченко заперечив. На запитання про можливі погрози у бік загиблого посадовця сказав, що нічого не чув.