Після того, як Верховна Рада провалила законопроект про відстрочку фіскалізації підприємці та учасники мітингу під Радою пішли на штурм будівлі.

Про це повідомляє “Страна”.

Люди намагалися прорватися до будівлі парламенту. Поліція стримала натиск людей. Підприємці налаштовані агресивно. Силовики застосовували сльозогінний газ. Багато затриманих.

Інформацію про затриманих підтверджує телеграм-канал Klymenko Time

“Під Радою йдуть зіткнення учасників акції протесту saveФОП з правоохоронцями після того, як нардепи не підтримали відстрочку введення касових апаратів для ФОП. Є перші затримання”, – йдеться в повідомленні

Активісти вимагали, щоб до них вийшов представник парламенту і пояснив рішення депутатів. Також повідомялося про те, що активістів брали у кільце.

 

Також в телеграм-каналі PavlovskyNEWS відзначили, що поки під Радою відбуваються сутички з правоохоронцями депутат від партії “Європейська солідарність” Ірина Геращенко з протестної трибуни ініціює відставку глави комітету фінансів.

“Правоохоронці продовжують сутички з ФОПівцями. Нацгвардійці і поліція відтісняють великими силами протестуючих від паркану.

Нардеп “ЄС” Ірина Геращенко з протестної трибуни заявила, що її партія ініціює відставку глави комітету фінансів, “слуги народу” Данила Гетманцева “.

В телеграм-каналі VESTI повідомили наступне:

“Стало відомо, що 4 грудня в Раду повторно внесуть законопроект, який вимагають протестувальники. Всі хто зараз знаходиться під Радою – робіть що хочете (в рамках закону, природно), але не слухайте Порошенко і його посіпак. Вами покористуються і не дадуть того, що обіцяли. Завжди пам’ятайте про це “.

Тільки що стало відомо про те, що мітингувальники вже почали розходитись. Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS.

ФОПівці домовилися з нардепами разом шукати вихід із ситуації, а поліція не стала затримувати мітингувальників. Люди вже розходяться, але організатори обіцяють привести в наступний раз в три рази більше підприємців

Як заявив під Радою один з організаторів протесту, разом з головою фракції «Слуга народу» Давидом Арахамія досягнута домовленість про проведення консультацій з вирішення проблеми – відстрочення запровадження касових апаратів для бізнесу. Питання буде узгоджуватися всіма фракціями парламенту.

Крім того, в.о. спікера парламенту Олена Кондратюк обіцяла 4 грудня винести на розгляд законопроекти, спрямовані на допомогу ФОПам. Мітингувальники також заявили про відсутність серед них затриманих. На одну людину тільки склали адмінпротокол.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні парламенту народні депутати провалили голосування за проектом 4313-д, який повинен був відстрочити введення касових апаратів для малого бізнесу.

Відзначимо, що вчора профільний комітет підтримав нову редакцію законопроекту, за якою фізичні особи-підприємці (ФОП, або ФОП) можуть працювати без РРО до 1 січня 2022 року. Але при цьому є багато винятків, для яких відстрочки не буде – ризикові сфери ювелірної торгівлі, секонд-хенду, торгівлі в інтернеті, торгівлі автозапчастинами, побутовими товарами, такими, що підлягають гарантійному ремонту, і лікарськими засобами. Для них РРО обов’язкові вже з 1 січня 2021 року.