Росія продовжує свої провокативні дії в Азовському морі та підсилює тамтешні війська.

Так, Російська Федерація направила ракетний фрегат із вертольотом на борту у бік Азовського моря.

Про пересування російського військового судна з Чорноморського флоту повідомило інформаційне агентство Reuters.

Зазначається, що фрегат вже рухається до акваторії Азовського моря. Судно йде в 1,5 морської милі від берега в районі Феодосії у тимчасово окупованому Криму.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як повідомляє  Telegram-канал «Караульний», корабель озброєний двома торпедними апаратами калібру 533 мм, реактивним протиторпедним бомбометом, автоматичною 100-міліметровою артустановкою А-190, ракетами «Калібр-НК» або надзвуковими ПКР «Онікс».

Також на озброєнні фрегата — дві вертикальні пускові установки по 12 зенітних ракет комплексу «Штиль-1» (аналог «Бука») і дві шестиствольні гармати АК-630М.

У свою чергу на Telegram-каналі WarGonzo зазначили, що мова нібито йде про сторожовий корабель (фрегаті) «Григорович», який виконує «планові завдання» в акваторії Чорного моря.

Як стало відомо раніше, Росія й надалі продовжує збільшувати свою бойову присутність у Азовському та Чорному морях. Зокрема, зараз Кремль перекидає сюди два кораблі проекту 10410 "Світляк", що входять до складу Берегової охорони ФСБ РФ.

Як пише "Український мілітарний портал", мовиться про прикордонні сторожові кораблі "Сиктивкар" (бортовий номер 178) і "Кизляр" (бортовий номер 177).

ПСКР-921 "Кизляр" було помічено у Чебоксарському водосховищі неподалік Нижнього Новгороду за переходом з Архангельська. Наступного дня, 11 жовтня, за цим же маршрутом почав здійснювати перехід ПСКР-920 "Сиктивкар".

"Очікується, що обидва кораблі прибудуть до Азовського моря після 20 жовтня", – зазначають волонтери.

Зауважимо, що обидва судна було побудовано на заводі "Алмаз" у Санкт-Петербурзі. Хоча вони входять до одного проекту 10410 "Светляк", проте мають різне озброєння на своєму борту.