Усі нещодавні заяви російських дипломатів свідчать про те, що в РФ вже вважають реальною загрозу своєї капітуляції. Про це повідомив у Twitter бригадний генерал Бен Ходжес.

Американський військовий, колишній командувач об’єднаного командування НАТО в 2012-2014 роках, а збройних сил НАТО в Європі в 2014-2017 роках, виступив із такою заявою через висновок зі слів посла РФ у Вашингтоні Анатолія Антонова.

Як зазначалося, у суботу 15 травня ввечері в ефірі російського пропагандистського шоу Соловйов Live дипломат заявив, що “капітуляції Москви в Україні не буде”.

Тож Бен Ходжес процитував цю заяву, додавши: “Це означає, що вони (представники РФ) справді розглядають цей сценарій як реальну можливість”

До того ж, російська армія зараз дуже різко втрачає наступальні можливості на фронті, але водночас обмежуються заявами із докорами на адресу Заходу. Зокрема Путін назвав помилкою рішення Фінляндії вступити до НАТО.

Більшість загиблих росіян – військовослужбовці з небагатих регіонів, найвищі втрати у двох республіках РФ, Дагестані та Бурятії. Найчастіше воювати з українцями їдуть дагестанці та буряти, тому більшість загиблих саме з цих бідних регіонів. Там зарплата в середньому ледь перевищує 20 тисяч рублів на місяць (близько 220 євро).