Журналістів попросили прибрати одну зі статей. 
Представники Служби безпеки України сьогодні, 14 вересня, прийшли до редакції "Української правди" в рамках розслідування щодо розголошення державної таємниці. Про це повідомила шеф-редактор сайту Севгіль Мусаєва, передає Корупція.Інфо.

Популярне: 
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

"Тизер новини на УП. До нас прийшла СБУ – розслідують розголошення держтаємниці", – написала вона на своїй сторінці у Facebook.


Згодом на сайті були опубліковані подробиці події. Мусаєвій вручили лист із закликом тимчасово вилучити із загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу. Силовики вбачають у матеріалі розголошення державної таємниці, відзначають журналісти.

У листі вказується, що слідчим відділом Головного управління СБУ в Києві та Київській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 29 червня 2017 року за ознаками вчинення злочину, передбаченого  за ч.1 ст. 328 КК України.

"У слідства є підстави вважати, що окремі відомості вищевказаної статті містять інформацію з обмеженим доступом, розповсюдження якої може завдати шкоди національній безпеці України у сфері оборони", – вважають у Службі безпеки.

Вказаний матеріал попросили зняти з сайту на час розслідування. Також журналістів закликали забезпечити передачу слідчому відділу Головного Управління оригіналу файлу вказаної статті та всіх наявних документів, що стосуються її підготовки та публікації.

Нагадаємо, у жовтні минулого року "Українська правда" звинуватила Адміністрацію президента у прослуховуванні журналістів. У своєму матеріали редакція вказувала із посиланням на джерела у правоохоронних органах, що збиранням інформації займалася СБУ на прохання АП. Також, за їхніми даними, відповідні матеріали отримував і голова МВС Арсен Аваков. 


СБУ розслідує прослуховування журналістів "Української правди"
У СБУ порушили справу за вказаним фактом, а головного редактора Севгіль Мусаєву допитали.