Сьогодні СБУ з обшуками прийшли в “КМКС Партію угорців України”. Процесуальні дії правоохоронців пройшли у лідера зазначеної політсили Василя Брензовича та в офісах “КМКС ПУУ” в Ужгороді.

Про це докладніше пише тг-канал “Клименко-Тайм”.

До того ж, за даними заступника голови партії Йосипа Борто, обшуки були і в офісі благодійного фонду Егана Еде, це будівля угорського інституту в Береговому та власний будинок згаданого Василя Брензовича.

За інформацією місцевого журналіста та обраного депутата Ужгородської міськради Віталія Глаголи, обшуки проводяться в рамках кримінального провадження щодо укладення фіктивних договорів благодійним фондом “Закарпатський центр економічного розвитку” Еган Еде “.

Є нібито підозра, що в фонді привласнювали кошти, виділені на виконання підрядних робіт певними підприємцями. Також Глагола пише, що фігурантів справи підозрюють у веденні подвійної бухгалтерії та використання виділених Угорщиною коштів на шкоду державній безпеці України.

Власне, тут би можна було припустити, що наші численні заклики до українських спецслужб уважно стежити за активністю Угорщини на Закарпатті нарешті дали свої плоди. Через втручання чиновників Угорщини в виборчий процес в Україні недавно взагалі вибухнув цілий міжнародний скандал.

Але ось в “ОПЗЖ” вже встигли припустити, що таким чином, через тиск, влада просто схиляє “КМКС ПУУ” до створення коаліції в Закарпатській облраді саме зі “Слугами народу”.