Помічник народного депутата України від “Слуги народу” Володимира Крейденка – Костянтина Сахно влаштував сьогодні ДТП в Мелітополі. За словами постраждалого водія, помічник нардепа намагається його кинути.

Як пише РІА Мелітополь, аварія сталася вранці на перетині пр. Б. Хмельницького з вул. Гетьмана Сагайдачного в районі колишнього кінотеатру “Україна”. Костянтин Сахно на Лексусі з єврономерами в’їхав в Ланос фірми таксі SHARK. За свідченнями водія таксі, він їхав в центральному ряду, а “слуга народу” в крайньому.

“Я намагався перетнути перехрестя по прямій, а вони їхали попереду мене по лівій смузі, – розповів водій таксі Олександр Подлебенець. – Безпосередньо на перехресті він без попередження різко вивертає кермо вправо і вдаряє машину “.

У болгарській євроблясі помічника нардепа розбите праве крило з пасажирської сторони. У таксиста пом’яте крило з боку водія.

Сахно спочатку поводився нестандартно, відзначає видання. Побачивши журналіста, він схопився за телефон і став комусь наполегливо дзвонити. Далі і зовсім почав ховатися від журналіста за деревом.

Потім все ж вийшов із засідки і хотів було сісти в автомобіль, але двері Лексуса виявилися закритими. Сахно, замість того, щоб спокійно розповісти журналісту про обставини ДТП, для чогось став бігати навколо машини і ховати обличчя.

Як розповів потерпілий, Костянтин Сахно обіцяв компенсувати всі витрати і попросив підписати документ про те, що до нього немає претензій. На місце ДТП під’їхав і сам нардеп Володимир Крейденко. У підсумку екіпаж поліції викликали на інше ДТП і правоохоронці поїхали. Слідом за ними зник і винуватець ДТП.

“Обіцяли, що приїдуть в поліцію о 12.00. А тепер вони включили задню. Він відвертається від мене і навіть розмовляти не хоче. Ситуація патова. У мене за збігом обставин страховка вчора закінчилася. А у нього її ніколи і не було, так як машина на євробляхах. ДТП зафіксовано на реєстраторі, плюс на перехресті є камери спостереження. Повністю в ДТП винен Костянтин Сахно – він був за кермом, і йому прекрасно це відомо. Але тепер він уже тікає від відповідальності, – каже таксист.