За процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону затримано начальника відділу Головного управління розвитку речового майна Збройних Сил Міністрества оборони України під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

За даними слідства, полковник вимагав у засновника суб’єкта господарської діяльності хабар за внесення змін до технічних умов елементів військової символіки ЗСУ, що дало б підприємству можливість взяти участь у державній закупівлі, очікувана вартість якої 4 млн грн. Розмір “відкату” посадовцеві складав 10% від суми закупівлі – 400 тис грн.

Правоохоронці затримали начальника відділу в порядку ст. 208 КПК України у власному службовому кабінеті в Міноборони під час отримання частини неправомірної вигоди в розмірі 100 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Києві, оперативний супровід – Департамент військової контррозвідки СБУ.

Нагадаємо, раніше у міжнародному аеропорту “Бориспіль” викрили схему вимагання хабарів посадовцями митного посту. За попередніми даними, з одного рейсу зловмисники заробляли від 2 до 4 тисяч доларів.