Гриценко пропонує законодавчо заборонити президенту приймати рішення в останній місяць після виборів.

Укази Петра Порошенка, які були видані в "міжпрезидентський період" з порушенням процедури, мають бути скасовані. Про це повідомив голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі популярного телеканалу.

За словами Гриценка, необхідно законодавчо заборонити президенту приймати кадрові рішення та роздавати державні нагороди протягом останнього місяця після завершення президентських виборів.

"Найбільш одіозні рішення треба скасувати, для цього є підстави, наприклад, присвоєння генеральського звання головному прикордоннику відбулося без подання міністра Авакова, це вже було порушення процедури. Наскільки мені відомо, останнє присвоєне звання, я маю на увазі, генерал-майор Юрій Федоров, керівник особистої охорони Петра Порошенка та його родини. Це та людина, яка організовувала брутальні, брудні, в тому числі силові, з побиттям людей провокації через СБУ і силові структури, і я надавав  щодо цього покази в Генпрокуратурі. Порошенко його з генерал-майорської посади призначає швидко, на один тиждень, на генерал-лейтенантську посаду, а головне управління розвідки тут же присвоює зірку генерал-лейтенанта.  Це приниження всіх військових. Хоча Федоров не з'явився жодного разу в ГУ розвідки. Наскільки мені відомо, то керівник розвідки не давав подання на присвоєння Федорову звання. Це зробив Полторак. Якщо ні, нехай вони скажуть про це публічно. Тому там, де були процедурні порушення, такі укази мають бути скасовані.", – зазначив Гриценко.Він також висловив сподівання, що інавгурація нового президента відбудеться, і він отримає право працювати і виконувати те, що обіцяв виборцям.

Також, Анатолій Гриценко вважає, що інавгурацію потрібно провести «невідкладно».

Про це лідер партії «Громадянська позиція», екс-кандидат в президенти написав в Facebook.

Євросоюз не планує санкцій після указу Путіна про паспортизацію в ОРДЛО: «Зараз ми більше прихильні до пошуку діалогу, а не до тиску, як це робить сама Російська Федерація», – спільну позицію ЄС висловив міністр закордонних справ Чехії.

Це відповідальна, адекватна викликам політика європейців? Ні. Це короткозора страусяча політика.

Значить, покладатися ми маємо на самих себе, а для цього – зміцнюватися, в усіх сенсах.

І невідкладно проводити інавгурацію – бо Порошенку так і не доповіли, що виграв не він, скоро собі Героя чи Генерала армії почне присвоювати.