Чинний мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що за попередніми даними він виграв на виборах міського голови в другому турі.

Про це Труханов заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Дані екзит-полів відповідають даним нашого штабу. Судячи з попередніх даних, ми здобули перемогу. Але я прихильник того, щоб говорити про це, коли будуть офіційно підбито підсумки і ми отримаємо офіційні протоколи”, – заявив Труханов.

Також раніше стало відомо про те, що кандидат від “Опозиційною платформи – За життя” Микола Скорик також заявив, що дані екзит-полів свідчать про його перемогу у другому турі виборів мера Одеси.

Про це він розповів під час брифінгу після закриття виборчих дільниць.

“Результати говорять про те, що перемога дуже на тоненьку. І зараз все залежить від того, як будуть рахуватись голоси в ДВК і ТВК. Для мене величезна честь буде працювати одеським міським головою. Але у нас зараз буде складний період, щоб у нас не вкрали нашу перемогу”, – заявив Скорик.

Нагадаємо, що дані екзит-полів з виборів мера Одеси показали протилежні результати. За версією Київського міжнародного інституту соціології, перемогу здобув чинний градоначальник Геннадій Труханов з результатом 55,1% голосів. У Скорика, за даними соціологів – 42,8%.

У той же час згідно з екзит-полом, який проведено на замовлення 7 каналу, ситуація інша – у Скорика 50,4%, а у Труханова 46,2%.

Також варто відзначити, що вибори в Одесі не пройшли без проблем. Так, неділя, 15 листопада, Центральна виборча комісія в Одесі, де сьогодні пройшов другий тур мерський виборів, другий раз за добу замінила голови Одеської міської територіальної виборчої комісії. Нею стала знову Ніна Чернишенко.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Так, сьогодні ЦВК прийняла постанову “Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів”, яким замінила главу Міської ТВК.

ЦВК достроково припинила повноваження голови комісії Наталії Сіволапенко (від місцевої організації політичної партії “Солідарність жінок України”) і призначила на цю посаду Ніну Чернишенко від тієї ж партії. Як зазначає ЦВК, це сталося в зв’язку з рішенням партії “Солідарність жінок України”.

Примітно, що Центрвиборчком змінив Чернишенко на Сіволапенко.

Чернишенко вважається людиною мера Одеси Геннадія Труханова.

У штабі ОПЗЖ заявляють, що рішення повернути Ніну Чернишенко було прийнято під тиском Офісу президента на основі документів фейковий “з’їзду” партії “Солідарність жінок України”.

Обрання голови Одеської міськради відбулося в рамках чергових місцевих виборів в Україні. 25 жовтня пройшов перший тур голосування за майбутнього мера міста. Жоден з 23-х зареєстрованих кандидатів не набрав за результатами виборів понад 50% підтримки виборців.

Тому одеська ТВК оголосила про проведення другого туру в неділю, 15 листопада. У нього вийшли два кандидата з найбільшою кількістю голосів – Геннадій Труханов і Микола Скорик.