Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що буде на чолі списку партії “Слуга народу” до обласної ради Одеської області на місцевих виборах.

Про це повідомляє Укрінформ.

Цю інформацію підтвердила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Обласна партійна організація провела вчора конференцію і висунула в ради різних рівнів. Дійсно, Максим Степанов очолив список до Одеської обласної ради. Це дозволено законодавством”, – сказала Кравчук.

Депутат зазначила, що Степанов не зобов’язаний йти у відпустку після реєстрації кандидатом і право продовжити працювати міністром під час виборчої кампанії.

“Він як міністр, а це політична посада, не зобов’язаний йти після реєстрації його кандидатом, у відпустку. Звичайно, він жодним чином не використовувати своє службове становище для агітації. Він має повне право продовжити працювати на посаді міністра навіть під час кампанії”, – зазначила Кравчук.

Крім того, за словами політика, законодавство також не забороняє суміщати роботу депутата облради і міністра.

“Законодавство також потім не забороняє суміщати мандат депутата обласної ради та міністра. Це, звичайно, буде вже після проходження сама людина вирішувати, але законодавством не заборонено. Там є тільки обмеження, якби це була посада голови обласної ради або керівника якогось комітету”, – пояснює Кравчук.

Сам же міністр Степанов зазначив:

“Я не політик, а державний менеджер. І вкрай відповідально ставлюся до своїх обов’язків”, – написав він.

Степанов перерахував те, що вважає своїми успіхами на посаді міністра охорони здоров’я України. І зазначив, що йому “не байдужий Одеський регіон”.

“Разом з усією країною, Одеська область заслуговує реальні зміни, які розпочав Президент. Але реалізувати їх можна тільки при наявності його команди в місцевої влади. Це унікальний шанс на зміни, який ми не можемо втратити”, – написав Степанов.

“Я прийняв рішення посилити команду президента в Одеській області і погодився очолити список партії Слуга Народу в обласну раду”, – написав Степанов на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Степанов – екс-глава Одеської обласної державної адміністрації, який був звільнений з цієї посади 10 квітня 2019 року. Степанов – медик за освітою, має досвід роботи в ряді комерційних структур, а також в НАК “Нафтогаз України”, Державної податкової адміністрації України. З 2008 по 2010 рік він займав пост заступника голови Одеської ОДА. З 2011 року керував ДП “Поліграфічний комбінат” Україна “, яке спеціалізується на друку паспортів, водійських посвідчень, акцизних марок і т.д.