Печерський районний суд Києва заарештував будівлю заводу "Біола" (Дніпро), будівлю в Києві, яку орендує телерадіокомпанія "Студія 1 + 1", а також літак Boeing у справі розкрадання коштів з Приватбанку, передає Корупція.Інфо

Популярне: Головний біль це квіточки… На українців 13 і 14 вересня чекає справжнє пекло

Про це свідчать матеріали суду.

Відзначається, що згідно з матеріалами справи, посадові особи ПриватБанку шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 р. заволоділи чужим майном, а саме державними коштами Національного банку в сумі понад 19 млрд гривень, виділених на рефінансування.

В рамках слідства прокурор просив суд про накладення арешту на таке майно: що належать ТОВ "Хаджибей" земельні ділянки в Одеській області, Овідіопольському районі, масив "Золотий берег" (акваторія Чорного моря); належить ТОВ "Поділ Нерухомість" нежитлові приміщення житлово-офісного будинку та підземного паркінгу в Києві по вул. Фрунзе, 23 (орендує "Студія 1 + 1"); будівлю заводу "Біола" в Дніпрі по вул. Берегова, 135 ,,яке належить ТОВ "Ерлан"; літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane – Comercio Internacional LDA).

Крім того, прокурор просив про арешт наступної нерухомості: що належить ТОВ "Імме" будівлю в Києві по проспекту Степана Бандери, 34 площею 6 921 кв. м; належить ТОВ "Акватера" і ТОВ "Арлан" нежитлові будівлі в Дніпрі по вул. Чкалова, 27; будівлю торгового павільйону в Одесі по вул. Космонавтів, 32 (належить ПАТ "Проектно-пошуковий інститут" Південмедбіосинтез ").