Суддя Конституційного Суду Ігор Сліденко, який написав заяву про свою відставку ще 8 жовтня, але тим не менше все одно був доповідачем у справі щодо скасування відповідальності за незаконне збагачення чиновників 29 жовтня, відмовився звільнити приміщення, яке раніше Президент України передав на потреби дітей-сиріт.

Про це розповіли в сюжеті телеканалу “Україна 24”. Державне управління справами вже кілька місяців просить суддю покинути номер в санаторії.

У сюжеті сказано, що Сліденко, згідно з декларацією, має в Києві квартиру площею понад 100 кв. метрів.

У санаторій потрапляють в першу чергу проблемні діти – діти наркоманів, жертви сексуального насильства і ті, кого вигнали з дому.

За словами журналістів, всі мешканці добровільно виїхали і звільнили простір для дітей, крім судді Конституційного суду Сліденка. Він нібито категорично відмовляється їхати, навіть не дивлячись на те, що йому пропонують просторий номер в іншому санаторії.

“Всі 24 номери передані для дітей. Він же себе позиціонує як суддя Конституційного суду, не як користувач, який так само як інші, уклав договір користування, ознайомився з порядком перебування на території та зобов’язався його виконувати”, – розповів директор будинку відпочинку “Конча Заспа”Олександр Гурін.

Журналісти застали в санаторії дружину судді, але вона їм не відкрила двері, відмовившись від коментарів. Також не захотів говорити по телефону і сам Сліденко.

Відзначимо, що недавно Ігор Сліденко заявляв, що навіть якщо ініціативу Зеленського підтримають 226 депутатів Верховної Ради, ніхто інший її не визнає. Сама пропозиція, на його думку, має всі ознаки спроби узурпувати владу.

«Я думаю, що далі – розпад України і війна, тому що крім 226 ніхто це не визнає. Якщо будуть спроби силовим шляхом захопити Конституційний суд, маю на увазі будівлю суду, то це буде означати війну. Є політичні сили, які ні за яких обставин не погодяться на такий розвиток подій, на узурпацію влади », – заявив Сліденко.

Також Сліденко заявив, що своїми висловлюваннями Зеленський «наговорив собі на 150 років в’язниці», закликаючи депутатів до повалення державного ладу.