Обережно: читання тексту може привести до припинення плацебо-ефекту!

Про це повідомляє Корупція. Інфо

1. Арбідол

img_7206_original-800-800-768x768

Діюча речовина: арбідол.

Інші назви: «Арпетолід», «Арпефлю», «ОРВІтол НП», «Арпетол», «Імустат».

Радянський винахід 1974 року народження, не визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Клінічні випробування препарату при захворюваннях людини проводилися тільки в СНД і Китаї.

Це нібито противірусний препарат з імуномодулювальним ефектом для лікування різних захворювань, зокрема грипу, проте його ефективність досі не доведена.

2. Ессенціале

01-3

Діюча речовина: поліенілфосфатіділхолін.

Інші назви: «Ессенціале форте», «Ессенціале Н», «Ессенціале форте Н».

Цей популярний препарат для захисту печінки, як і всі інші так звані «гепатопротектори», ніяк не захищає печінку. Наукові дослідження не виявили позитивного ефекту при прийомі «Ессенціале», зате виявили дещо інше: при гострих і хронічних вірусних гепатитах він може сприяти посиленню застою жовчі і активності запалення.

По суті, це харчова добавка.

3. Пробіотики

img_7208_original-800-800

Діюча речовина: живі мікроорганізми.

Популярні препарати: «Хілак форте», «Ацилакт», «Бифилиз», «Лактобактерин», «Біфіформ», «Споробактерін», «Ентерол».

Мало того, що ефективність пробіотиків не доведена, судячи з усього, більшість мікроорганізмів, що містяться в цих препаратах, ще й не є живими. Справа в тому, що процес пакетування знищує 99% всіх потенційно корисних бактерій і суперечка. З тим же успіхом можна випити склянку кефіру. У Європі та США пробіотики не призначають.

4. Мезим форте

img_7209_original-800-800-768x636

Діюча речовина: панкреатин.

Інші назви: «Біофесталь», «Нормоензім», «Фестал», «Ензістал», «Біоза», «Вестал», «Гастенорм», «Креон», «Мікразим», «Панзе», «Панзинорм», «Панкреаз» , «Панцитрат», «Пензітал», «Уні-Фестал», «Ензибене», «Ерміталь».

За даними досліджень, панкреатин може бути ефективний хіба що при розладі шлунку. Діабет, панкреатит, грижу і справжні розлади травного тракту він не лікує.

5. Корвалол

img_7210_original-800-800

Діюча речовина: фенобарбітал.

Інші назви: «Валокордин», «Валосердін».

Фенобарбітал є небезпечним барбітуратів з яскраво вираженою наркотичною дією.

При регулярному вживанні у великих дозах викликає серйозні неврологічні і когнітивні порушення (розлади короткочасної пам'яті, порушення мови, хиткість ходи), пригнічує сексуальну функцію, через що він і заборонений до ввезення в США, ОАЕ і багато країн Європи.

6. Пірацетам

img_7211_original-800-800-768x437

Інші назви: «Луцетам», «Мемотропіл», «Ноотропил», «Піратропіл», «церебро».

Як і всі інші ноотропні препарати, відомий в основному в СНД. Ефективність пирацетама не доведена, зате є дані про небажані побічні ефекти. У більшості розвинених країн не зареєстрований.

7. Цинаризин

img_7212_original-800-800

Діюча речовина: діфенілпіперазін.

Інші назви: «Стугезін», «Стугерон», «Стунарон».

Цинаризин зараз проводиться в основному в Бангладеш, тоді як на Заході його заборонили до використання ще 30 років тому. Чому? Список побічних ефектів зайняв би надто багато місця, тому згадаємо лише, що вживання циннаризина може привести до гострій формі паркінсонізму.

8. Валідол

img_7213_original-800-800

Діюча речовина: ментиловому ефір ізовалеріанової кислоти.

Інші назви: «Валофін», «Ментовал».

Застарілий препарат з недоведеною ефективністю. В жодному разі не покладайтеся на нього при проблемах із серцем! Він нічого не дає, а при інфаркті не можна гаяти жодної хвилини!

9. Ново-пасит

img_7214_original-800-800

Діюча речовина: гайфенезін.

Цей нібито антиксиолітичний препарат містить безліч різних трав'яних екстрактів, але його єдина діюча речовина є відхаркувальним засобом.

Воно часто входить до складу препаратів від кашлю, але ніяк не може надавати заспокійливого ефекту, що приписується «Ново-Пасситом».

10. Геделікс

img_7215_original-800-800

Інші назви: «Гедерін», «Гелісал», «Проспан».

Національний інститут охорони здоров'я США провів масштабне дослідження і прийшов до такого висновку: незважаючи на популярність, екстракт листя плюща неефективний в лікуванні кашлю. Випийте чаю з лимоном чи що.

11. Гліцин

img_7216_original-800-800

Гліцин – це взагалі не ліки, а найпростіша амінокислота. По суті, це чергова біоактивна добавка, що не приносить організму ні шкоди, ні користі. Клінічна ефективність гліцину не те що не доведена, але навіть і не досліджена.

12. Синупрет

img_7217_original-800-800-768x513

Діюча речовина: екстракт лікарських рослин.

Інші назви: «Тонзипрет», «Бронхипрет».

Популярний в Німеччині фітопрепарат, ефективність якого підтверджується лише дослідженнями, проведеними компанією-виробником. Ви можете приготувати його будинку, заваривши корінь тирличу, квітки первоцвіту, щавель, квіти бузини і вербену. Бачите, яка економія!

13. Троксевазин

img_7218_original-800-800

Діюча речовина: флавоноїди рутина.

Інші назви: «Троксерутин».

Ефективність підтверджена тільки двома російськими дослідженнями, яких жорстко критикували західні вчені. На думку останніх, «Троксевазин» надає лише ледь помітний вплив на організм.

14. Будь-яка гомеопатія

img_7219_original-800-800

Діюча речовина: відсутній.

Популярні препарати: «Анаферон», «Антигриппин», «Афлубін», «Вібуркол», «Галстена», «Гингко білоба», «Меморія», «Окулохеель», «Палладіум», «Пумпан», «Ременс», «Ренітал»,«Сальвія»,«Тонзипрет», «Траумель»,« Енгістол»… тисячі їх!

Перераховуючи псевдолекарственние препарати було б нечесно не згадати про гомеопатичних засобах.

Будь ласка, запам'ятайте раз і назавжди: гомеопатичні засоби в принципі НЕ МІСТЯТЬ ніяких діючих речовин. Вони не роблять ні найменшого впливу ні на організм людини, ні на бактерії, віруси і хвороби, які покликані лікувати.

Ефективність гомеопатії не відрізняється від ефективності плацебо, ніж вона і є.