Захищати будівництво від розлючених полтавців приїхали два автобуси спец призначенців, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Шальная Лера”: з’явилося відео як Гонтарева “відривається” в елітному готелі у Вашингтоні (ВІДЕО)

Полтавські активісти, незважаючи на сніг та холодну погоду, вийшли у вечері 21 квітня на протест проти будівництва кафе по вулиці Котляревського

Під приміщенням зібралися десятки людей з димовими шашками. Вони вимагали показати у власника документи з дозволом на проведення робіт. Коли ніхто до них не вийшов, вони закидали прибудову шашками.

Перед акцією приїхали два автобуси спецпризначенців, які вишикувалися перед будівлею. У свою чергу учасники протестного зібрання знесли шини.

За словами депутата Полтавської міськради Юліана Матвійчука, на забудову в культурній пам’ятці, яка входить в архітектурний ансамбль площі обласного центру, немає законних дозволів.

«Вона не повинна перетворюватися на на кіоск із шаурмою чи ще з чимось. Ми повинні називати місто духовною столицею, а не базаром. Архітектурна інспекція області винесла рішення припинити будь-яке будівництво, поки власник не покаже документи. Він цього не робить. Тому ми йому допоможемо», – заявив він.

Власник забудови на поряд з приміщенням колишнього кінотеатру на Котляревського – бізнесмен Олександр Калуцький. Під час акції він був у приміщенні.

Активісти, не дочекавшись бізнесмена, з криками «Полтава — не базар» підпалили кілька десятків шашок і закидали прибудову. В диму почали зривати огорожу.