Нардепка від “За майбутнє” Анна Скороход зареєструвала у ВР постанову про скасування закону про зниження “зеленого” тарифу.

Про це йдеться на сайті Ради.

Скороход зареєструвала постанову №3658-П 21 липня.

Відповідно до статті Регламенту ВР, без розгляду проєктів постанов про скасування рішень щодо прийняття законів спікер парламенту не може підписати відповідні закони і передати їх на підпис президенту.

Нагадаємо:

21 липня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт №3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел, який покликаний знизити та реструктуризувати “зелений” тариф.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 21 липня не підтримали 3 постанови нардепів про скасування рішення ВР про прийняття закону про гральний бізнес.

За проєкт постанови 2285-д -П Вадима Новинського та інших нардепів проголосували 72 нардепи, за проєкт постанови 2285-д -П1 Юлії Тимошенко – 74 депутати, за проєкт постанови 2285-д -П2 Анни Скороход – 76 нардепів.

Нагадаємо:

Голова Верховної Ради відмовив нардепам виправити 21 липня закон про гральний бізнес – у нинішньому вигляді закон не запрацює і до розгляду вето президента гральний бізнес легалізований не буде.