Заступник керівника Офісу Глави держави заявив про те, що вважає пропрезидентську партію “Слуга народу” у Верховній Раді – прикладом нової політичної еліти.

Про це розповів заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко в інтерв’ю програмі «Бацман».

Він зазначив, що в історії України не було парламентської фракції такого розміру.

“Хтось керував фракцією з 250 чоловік? Ні. Ніхто не знає, як би це було при будь-якому іншому політичному лідері з будь-яким іншим політичним прапором. Просто такого не було в історії країни. Є різні депутати. У когось є свої інтереси , а хтось зі своїх переконань не хоче голосувати за певні закони. Це все – персоналії “, – заявив він.

Так заступник голови ОПУ відповів на питання, чому перед багатьма голосуваннями президенту Володимиру Зеленському доводиться переконувати депутатів від монобільшості в необхідності проголосувати за певний законопроєкт.

“Не можна брати фракцію “Слуга народу” як масу, яка біжить кудись. Так, це більшість, вона йде єдиним курсом, але все одно є якісь нюанси у кожної людини”, – додав Тимошенко.

Він не став заперечувати, що деяких депутатів Ради можуть “купувати”.

“Не можу сказати, що такого немає у Верховній Раді. Для всіх це відома історія, що все одно хтось кудись приходить і пропонує гроші депутатам. Це ні для кого не секрет. Але судячи з того, як ми голосуємо за закони , особливо ті, які вносить президент, нам вдається стримати цю більшість. Тому що люди прийшли в більшій частині за своїми переконаннями у фракцію “Слуга народу” – не відкусити “шматок пирога” або щось ще. Це переконання і нова політична еліта ” , – сказав він.

Тимошенко додав, що “десь є помилки”.

“Але в будь-якому випадку це новий формат людей. Говорити, що їх купують і ми з цим боремося, я не можу. Так, були випадки, коли ми отримували таку інформацію. Є якісь внутрішні рішення, які ми приймали, отримуючи інформацію. вони стабілізують ситуацію в усій фракції “, – зазначив заступник голови ОПУ.