У Міноборони заявили про те, що вивчають питання збільшення чисельності угруповання військ, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Щоб до канікул були…”: Заява Турчинова сколихнула усю Україну!

Як стало відомо йдеться про південь Одеської області. За словами міністра оборони Степана Полторака, у відомстві хочуть збільшити це угруповання, створити інфраструктуру і необхідну матеріально-технічну базу.

«Вже сьогодні у нас є військова частина в Болграді, сформовані військові частини в Сараті, буде розгорнута військова комендатура в Арцизі», – сказав міністр.

Він зазначив, що розвиток регіону відбувається там, де є армія. Але, перш за все, армія – запорука безпеки та територіальної цілісності країни. В рамках робочої поїздки до Одеського гарнізону, міністр оборони побував на військовому аеродромі в Болграді, де заслухав доповідь командувача ВДВ Михайла Забродського про стан об’єкта та обговорив можливості його відновлення.

Глава оборонного відомства оглянув земельну ділянку, територію аеродрому, технічний стан злітно-посадкової смуги, будівлі та приміщення, забезпечення функціонування аеродрому, а також розташування 88-го окремого десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ.

Полторак розповів, як українська армія переходить на нову систему харчування

За його словами, до кінця цього року заплановано перехід близько 20% військових частин Збройних сил України на нову систему харчування, а повністю цей процес має бути завершений до кінця 2019 року.