Терміново! Україна в сльозах. Помер страшною смертю геніальний актор. Його любили мільйони. Терміново! Україна в сльозах. Помер страшною смертю геніальний актор. Його любили мільйони

Помер львівський актор Вадим Яковенко.

У Львові помер відомий актор, колишній актор театру ім. Марії Заньковецької, заслужений артист України Вадим Яковенко, передає Корупція. Інфо

«Сьогодні не стало прекрасного українського актора, заньківчанина – Вадима Яковенка. Вічна Йому пам’ять і Цаство Небесне», – написав на своїй сторінці у Facebook актор Тарас Жирко.Вадим Яковенко народився 29 серпня 1952 року у Львові. У 1969 році закінчив львівську школу №66. У 1976 році закінчив навчання у театральної студії при Львівському державному академічному українському театрі ім. М. Заньковецької. У 1988р. закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого.

З 1976 року – актор драми Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, де зіграв понад 100 ролей.

Дивіться також: Невимовна втрата: відійшов у вічність геніальний актор. Його любили мільйони (ФОТО)

https://korupciya.com/nevimovna-vtrata-vidiyshov-u-vichnist-genialniy-aktor-yogo-lyubili-milyoni-foto/

Прощання з Вадимом Яковенком відбудеться 7 лютого у каплиці Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. 

Від театру ім. Марії Заньковецької до лікарні вирушить автобус о 13.30. Поховають актора на Янівському цвинтарі.