Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу прокоментував оголошену російським диктатором Путіним часткову мобілізацію у країні.

Про це Чавушоглу заявив, відповідаючи на запитання журналістів у Нью-Йорку.

Чавушоглу сказав, що це рішення не наближає закінчення війни в Україні.

“Ми виступаємо за діалог та переговори за участю президентів двох країн. Негативний вплив війни між РФ та Україною відчувають усі та у всіх областях”, – цитує главу МЗС Туреччини турецьке державне агентство Anadolu.

Він зазначив, що Туреччина й надалі докладатиме всіх зусиль для забезпечення справедливого та довгострокового миру між Москвою та Києвом.

Нагадаємо, що раніше Міністерство закордонних справ Туреччини засудило наміри Росії провести так звані референдуми на окупованих територіях України, заявивши, що це ускладнить дипломатичний процес і загрожує поглибленню нестабільності.

Це випливає із заяви турецького МЗС, опублікованої в середу.

“Ми стурбовані спробами провести односторонні референдуми на частинах України під російським контролем. Такий нелегітимний fait accomplis (звершений факт) не буде визнаний міжнародною спільнотою. Навпаки, він буде перешкоджати відновленню дипломатичного процесу і поглибить нестабільність”, – йдеться в повідомленні.