Київ паралізувало через перекритий центр міста, передає Корупція.Інфо

Популярне: “У всьому винен Саакашвілі”: Труханов зробив гучну заяву щодо пожежі у дитячому таборі. Просто в голові не вкладається

Як стало відомо, з самого ранку, 19 вересня, вулиця Грушевського в центрі Києва перекрита.

Таким чином, влада вирішила підготуватися до бунту лікарів, які сьогодні зберуться під Кабміном в рамках акції протесту.

Очевидці повідомляють, що по центру міста вже встановлені рамки металошукачів, у зв’язку з чим, на Європейській площі і площі Слави утворилися величезні пробки.

Нагадаємо, українські медики, які минулого тижня анонсували масштабний “бунт”, мають намір вимагати підвищення окладу, відмови від «зрівнялівки» оплаті праці лікарів і медсестер, а також хочуть, щоб в бюджеті передбачалося більше витрат на медицину.Крім того медики побоюються, що нові зміни, які несе в собі медична реформа, можуть привести до закриття клінік в маленьких населених пунктах, що призведе до масових скорочень.

Молоді ж лікарі побоюються, що нові правила, які несе в собі реформа охорони здоров’я, позбавлять їх пацієнтів і їм доведеться їхати за кордон.

Нагадаємо, 6 вересня, громадська організація, яка об’єднує тисячі власників авто на європейських номерах, провели масову акцію під стінами Верховної Ради.

Під час акції вулиця Грушевського була перекрита протестуючими, багато з яких приїхали на авто з литовськими, польськими та естонськими номерами.