Голова фракції політичної партії «Слуга Народу» Давид Арахамія провів зустрічі з Крісом Мерфі – сенатором США від штату Коннектикут, представником Демократичної партії США, співголовою Групи дружби Конгресу США з Україною.

Про це повідомляє пресслужба “Слуги народу”.

«Сенатор Кріс Мерфі є проактивним захисником України та завжди підтримує розвиток нашої країни. Ми обговорили питання російської загрози, викликів, які наразі стоять перед українським парламентом, а також питання вакцинації та підтримку України з боку США з цього питання. Також я запросив сенатора відвідати Україну та взяти участь у святкуванні 30-ї річниці Незалежності», – розповів Давид Арахамія.

Зокрема, очільник фракції висловив занепокоєння щодо наявності російських військ на кордоні з Україною. Сенатор підкреслив наявність намірів США підтримувати Україну для захисту демократії та її вільного розвитку.

Також лідер монобільшості поділився викликами, які наразі стоять перед українським парламентом. Це боротьба з корупцією, становлення незалежного енергетичного сектору, посилення незалежності Національного банку України. Представник Сенату повідомив, що підтримує дії Президента та парламенту у вирішенні цих питань.

Сторони також обговорили проблеми вакцинації українців. Розроблено перші кроки для здійснення підтримки США у цій сфері. Сенатор наголосив, що можливим є залучення допомоги Україні для проведення вакцинації всього населення країни.