У Краснодарському краї суд засудив до 18 років позбавлення волі місцевого жителя Олександра Куренкова за створення незаконного релігійного об'єднання і сексуальне насильство над неповнолітньою, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Півметрові замети… Столицю охопив снігопад, такого в травні ніхто не очікував

Про це повідомляє прокуратора Краснодарського краю. 

Чоловік проводив навчання по езотериці, медитації і релігійні обряди, на яких відбирав осіб, які в основному мають проблеми в особистому і сімейному житті, потенційно придатних за своїми психологічними якостями для залучення в секту. 

В основу свого вчення він заклав заперечення загальноприйнятих цінностей, моралі, родинних і дружніх зв'язків, а також сукупність витягів з християнства, буддизму, індуїзму, шаманізму, містичних східних навчань. В період діяльності секти кількість її адептів становила до 20 осіб (у тому числі неповнолітні), – жителів як Краснодарського краю, так і інших регіонів країни, переїхали до місця проживання свого керівника.

Три приватні домоволодіння, де чоловік керував сектою, були придбані на кошти учасників секти.

Діяльність організації була пов'язана з насильством і діями сексуального характеру. Застосовуючи психологічне насильство, він придушував волю жінок під приводом нібито передачі "божественної енергії і духовних знань" під час проведення індивідуальних і групових занять" вступав з ними в статеві стосунки, в тому числі з участю малолітньої.