Олексій Арестович впевнений, що ні опозиція, ні її прихильники не зацікавлені в тому, аби “розхитати владу” зсередини.

Мовляв, це нераціонально з точки зору безпеки. Адже наразі є серйозна зовнішня загроза, а саме 120-тисячна російська армія біля кордонів України.

“За нашою оцінкою це ризики, це не загрози. Ці ризики беруться до уваги, є певна стратегія, яка розробляється по кожному пакету від енергетичного до можливого протистояння з деякими фінансово-промисловими групами. Створено певний штаб, який займається цими речами й намагається спрогнозувати. Цей штаб умовний, скоріше за все в головах, але люди приділяють час цьому напрямку. Думаю, що нам вистачить мудрості, щоб стриматися від розхитування України зсередини на період загальної загрози”, — повідомив радник в ефірі програми “Свобода слова”, та додав:

“Ми чудово розуміємо, що коли опозиція нас критикує, це все ж не праця на Росію. Або коли люди хочуть висловити свій протест під ОП – це також не праця на Росію”, – наголосив Арестович.

Олексій Арестович також повідомив, що президент в жодному разі не буде йти на поступки Росії.

“Що буде робити президент, це знає президент. Зараз іде флешмоб, запущений з кіл опозиції. Лозунг такий: Коли Зеленський капітулює, ми будемо битися до останнього. А що це за гасло таке? Чому президент має капітулювати? Я особисто його знаю, це буде остання людина, яка капітулює. Він боєць, він буде битися до останнього. Жодної поступки, жодної капітуляції”, — говорить Арестович про флешмоб від опозиції “Українці чинитимуть опір”.

Крім того, він зазначив, що всі звинувачення, які сиплються на представників влади два з половиною роки, “мають характер інформаційної війни, яка точиться проти чинної влади всередині країни”. Тому діалог з опозицією можливий лише коли опозиція усуне це.

Й водночас застеріг, що все це може стати працею на Росію навіть поза волею цих людей, тобто опозиції та вулиці. Саме тому, вважає радник Єрмака, варто себе стримувати й бути готовим до конструктивного діалогу.

Арестович також згадав ролик Монастирського та МВС

Як приклад Арестович навів звернення міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського до людей, які вийшли протестувати 1 грудня. Тоді його відомство підготувало ролик, в якому показали, що серед поліцейських та нацгвардійців також є учасники Революції Гідності, АТО й ООС, передає 24 канал.

“Це треба розуміти тим гарячим головами, які завжди можуть знайтися в натовпі”, – додав радник голови ОП.

Про що відео, оприлюднене Монастирським?

Відповідне відео очільник МВС опублікував у своєму фейсбуці напередодні 1 грудня. Міністр звернувся до тих, хто мав намір взяти участь у масових акціях. Він попросив керуватися почуттям громадянської відповідальності й наголосив, що сам є учасником обох Майданів. Тому, мовляв, право на свободу мирного зібрання й дотримання прав громадян мають для нього високу цінність.

“У Нацполіції та Нацгвардії також є люди, які пройшли Майдани, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення АТО та ООС”, – підкреслив урядовець.

Він запевнив, що правоохоронці з повагою ставляться до прояву громадянської позиції українців. Водночас наголосив, що вони також очікують поваги до себе у відповідь.

“Вони – на сторожі вашої безпеки і роблять усе для недопущення провокацій. Україна у нас одна”, – зазначив Монастирський.