Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія негативно відреагував на висунення міністра охорони здоров’я Максима Степанова в Одеську облраду, заявивши, що “на його місці він би цього не робив”.

Про це Арахамія сказав журналістам у Верховній Раді.

“Я б на його місці цього не робив <…> Я не розумію, як можна за сумісництвом працювати депутатом обласної ради і міністром охорони здоров’я в період пандемії”, – заявив Арахамія.

За його словами, вони викличуть Степанова на фракцію і “поспілкуються з ним”: “Якщо у нього є такі плани, нехай заздалегідь повідомляє, тому що це велика і важлива посада”.

Степанов заявив про свою участь у місцевих виборах 16 вересня.

“Історично так склалося – мені не байдужий Одеський регіон. Разом з усією країною Одеська область заслуговує реальних змін, які почав президент”, – сказав міністр.

Раніше народний депутат від фракції “Голос” Соломія Бобровська заявляє, що партія “Слуга народу” подала міністра охорони здоров’я Максима Степанова першим номером в списку на місцевих виборах в Одеську обласну раду.

Бобровська прокоментувала це так: “Не розваливши до кінця МОЗ, чинний міністр охорони здоров’я Максим Степанов йде першим !! номером в Одеську обласну раду від …. Слуги народу! Якраз під відставку уряду все шукають собі нові місця. Ось так міністерські виборчі букети”.

Нагадаємо Максим Степанов пару років очолював Одеську обласну державну адміністрацію, а тепер очолює Міністерство охорони здоров’я.