У Російській Федерації заявили, що чекають від України прийняття своїх вимог Москви та “усвідомлення ситуації, що склалася”.

Зокрема, йдеться про претензії країни-агресорки на захоплені в Україні території в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Про це заявив речник російського президента-диктатора  Дмитро Пєсков в ефірі радіо “Маяк”.

“Москва чекає від Києва прийняття вимог Москви та усвідомлення ситуації де-факто – реальної ситуації, яка існує”, – наголосив представник Кремля.

На запитання, чи це стосується, зокрема, “територіальних поступок”, Пєсков відповів: “Це не територіальні поступки, Києву потрібно визнати ситуацію де-факто і просто тверезо оцінити”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звернув увагу, що в деяких західних ЗМІ почали з’являтися статті про те, що Україна має поступитися Росії територіями. Наприклад, у The New York Times вийшла стаття під назвою “Війна в Україні ускладнюється, а Америка не готова”.

Зокрема, радник керівника ОП Михайло Подоляк прокоментував цю статтю і заявив, що Україна не торгує своїм суверенітетом.

“Будь-яка поступка Росії сьогодні – це не шлях до миру, а відкладена на декілька років війна. Україна не торгує своїм суверенітетом, територіями та громадянами, які на них проживають. Шкода, що доводиться роз’яснювати такі прості речі таким поважним виданням, як The New York Times”, – написав радник керівника ОП.