Українська сторона проінформувала колег по нормандської зустрічі, що Верховна Рада може переглянути постанову про місцеві вибори в частині їх проведення на Донбасі, проте поки відповідний документ не розглянутий.

Про це Єрмак заявив в інтерв’ю телеканалу “Україна”.

У Берліні українська делегація проінформувала колег, що депутат від “Слуги народу” ще 28 липня зареєстрував постанову про зміни.

“Ця постанова сьогодні є, і вона найближчим часом буде винесено в зал Верховної Ради, де буде вирішуватися його доля як юридичного документа”, – сказав у неділю керівник Офісу президента України Андрій Єрмак в ефірі телеканалу “Україна”.

Українська сторона на зустрічі радників глав держав “Нормандське четвірки” 11 вересня в Берліні не брала на себе жодних зобов’язань щодо перегляду, уточнив Єрмак.

“Ніяких зобов’язань з української сторони щодо перегляду судових рішень Верховної Ради не було, і це неможливо, тому що ми не можемо втручатися в діяльність українського парламенту”, сказав глава Офісу президента.

За словами Єрмака, Україна лише “проінформувала” інших учасників зустрічі про наявність постанови, яким хочуть внести зміни в уже прийнята постанова про місцеві вибори.

“Ми тільки поінформували колег по нормандської зустрічі, що депутат від” Слуги народу “(Олександр Качур, – ред.) Ще 28 липня зареєстрував постанову про зміни. І ця постанова є і найближчим часом воно буде винесено в зал Верховної Ради, де буде вирішуватися його доля”, – сказав Єрмак.

Нагадаємо: після переговорів радників “нормандської четвірки” представник Росії Дмитро Козак заявив, що сторони домовилися про внесення до Верховної Ради пропозиції щодо коригування постанови про місцеві вибори.

У РФ вважають, що постанова Ради суперечить мінським угодами, адже в них закладені інші умови проведення місцевих виборів в ОРДЛО.