Депутати Волинської обласної ради просять заборонити діяльність політичних сил “ОПЗЖ” та “Партії Шарія”.

Про це повідомляє місцеве видання “Конкурент”.

Відповідне звернення до президента, Верховної Ради та Мін’юсту ухвалили на засіданні у четвер.

Ініціатором рішення стала фракція “Свобода”.

Нагадали, що Україна змушена протистояти гібридній війні з російським впливом. Зазначили, що крім боротьби біля кордонів, є внутрішній ворог, який розхитує ситуацію.

“За проросійськими політиками завжди йдуть російська зброя і російські танки. Щоб не допустити цього, необхідно вже сьогодні заборонити діяльність рупорів Кремля. Члени вищезазначених політичних партій своєю діяльністю відверто заграють з країною агресором”, – мовиться у зверненні.

За словами депутатів, ці партії маніпулюють нормами моралі, питаннями мови та “дружби з Росією”. Отож вони сприяють ймовірному розколу українського суспільства.

Депутати вимагають підготувати та ухвалити законопроєкт та відповідні регуляторні акти, які би заборонили фактичну діяльність партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія” – як таких, що “відстоюють і активно просувають інтереси російського агресора і є, по суті, колаборантами Кремля”.

Зазначимо, раніше адвокатка Анна Калинчук розповіла, щоб офіційно заборонити в Україні “Опозиційну платформу – За життя” і “Партію Шарія”, Міністерство юстиції повинно звернутися до суду з відповідним проханням. Обмежувати діяльність будь-яких політичних сил може виключно суд.