“Голос” закликає провести позачергове закрите засідання Верховної Ради, щоб заслухати доповіді прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра охорони здоров’я Максима Степанова та головнокомандувача Збройних сил Руслана Хомчака.

“Провал боротьби з пандемією разом з загостренням на Сході — загроза життю та безпеці кожного українця та потенційна хвиля економічного падіння. Кабінет Міністрів України вже рік неспроможний організувати боротьбу з коронавірусом та підтримати економіку, МОЗ потонув у корупції та некомпетентності, а щодо війни на Сході — ми не знаємо реальної ситуації та готовності нашої країни до протидії агресору” – заявили в “Голосі”.

Партія “Голос”, закликає провести позачергове закрите засідання Верховної Ради, викликати прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, головнокомандувача Збройних сил Руслана Хомчака, а також міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Зокрема, “Голос” вимагає на такому засіданні заслухати детальну доповідь Хомчака щодо загострення на сході України та в рамках повноважень Верховної Ради вжити невідкладних заходів з підтримки боєздатності Збройних сил.

У політсилі також пропонують заслухати доповідь прем’єр-міністра про:

  • завантаженість лікарняних місць в кожному регіоні України, забезпечення лікарень необхідним обладнанням, киснем, іншими лікувальними засобами;
  • план створення нових лікарняних місць, закупівлі обладнання та забезпечення тестування;
  • заходи подолання критичної нестачі лікарів та медичного персоналу для роботи з хворими на COVID-19;
  • план дій Уряду щодо подолання катастрофічної ситуації з закупівлею вакцин та проведенням масової вакцинації;
  • план підтримки бізнесу та збереження робочих місць, щоб подолати загрозу бідності та економічного занепаду;
  • причини провалу своєчасного інформування громадян щодо введення карантинних обмежень.

Крім того, “Голос” закликає членів усіх фракцій і депутатських груп парламенту розробити і ухвалити звернення до Ради національної безпеки і оборони України і Кабінету Міністрів з вимогою вжити невідкладних заходів з організації адекватної роботи із закупівлі вакцини, інформування населення про необхідність вакцинації, організації вакцинації з визначенням конкретних термінів та відповідальних за виконання.

“Голос” наполягає на необхідності доручити Кабінету Міністрів розробити та впровадити програму захисту робочих місць українців, підтримки малого та середнього бізнесу, а також розробки механізмів стимулювання економічного зростання.

Також у партії наголошують на необхідності напрацювати й ухвалити пакети законопроектів з підтримки підприємців і збереження робочих місць під час пандемії та з підтримки лікарів і медичних працівників, які працюють із хворими на COVID-19.

“Ми закликаємо усіх колег у Верховній Раді підтримати наш план дій та змусити уряд нарешті працювати ефективно”, – заявили в політсилі.