Глава держави Володимир Зеленський терміново приїхав до Верховної Ради

Повідомляється, що президент Володимир Зеленський візьме участь у засіданні фракції “Слуги народу”, на якому також буде присутній глава Кабміну Олексій Гончарук.

Відомо, що глава держави приїхав на важливе засідання президентської фракції з метою переконати слуг народу проголосувати за запуск ринку землі в Україні.

Засідання фракції “Слуги народу” проходить у залі, де зазвичай проходять засідання погоджувальної ради. А представники Управління держохорони не пускають журналістів навіть у хол перед залою.

Головна тема: законопроекти про введення ринку землі. Як відомо, земельна реформа стоїть в порядку денному парламенту на сьогодні першим питанням.

Журналісти також стверджують, що на засідання фракції, крім Володимира Зеленського та Олексія Гончарука, прибули спікер Ради Дмитро Разумков, керівник ОПУ Андрій Богдан і перший помічник президента Сергій Шефір.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Зеленський розкрив масштабний обман українців, для чого записав важливе звернення до суспільства.