Президент Володимир Зеленський скликає на середу 10 листопада засідання Ради національної безпеки та оборони.

Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба РНБО.

“Президент України Володимир Зеленський доручив Секретареві Ради національної безпеки і оборони України Олексію Данілову організувати проведення 10 листопада 2021 року о 13.30 в місті Київ засідання РНБО України (Офіс Президента України). Всі члени РНБО України поінформовані про дату, час та місце проведення засідання”, – йдеться в повідомленні.

Тема зустрічі поки не відома.

Останнє засідання РНБО під головуванням Зеленського відбулося 22 жовтня. На засіданні обговорили питання щодо опалювального сезону та надання допомоги Республіці Молдова в сфері енергетики.

15 жовтня під час засідання РНБО було затверджено План оборони України, Стратегії інформаційної безпеки та біобезпеки і біологічного захисту, а також запроваджено санкції проти 237 осіб, які брали участь в організації та проведенні виборів до Держдуми Російської Федерації на тимчасово не підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей та в Криму.

Нагадаємо, що минулого тижня Зеленський змінив склад РНБО. Олексія Резнікова, який і так був у РНБО, але на посаді голови Міністерства реінтеграції, затвердили на посаду міністра оборони.

Відповідно до указу президента, до персонального складу РНБО були введені:

Рябікін Павло – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України;
Свириденко Юлія – перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економіки України.