Зеленський призначив Новікова своїм позаштатним радником в липні минулого року

Президент України Володимир Зеленський звільнив свого позаштатного радника Ігоря Новікова, який на початку місяця написав заяву про звільнення.

Відповідний указ 17 серпня оприлюднений на сайті Офісу президента.

«Звільнити Новікова Ігоря Володимировича від виконання обов’язків радника президента України (поза штатом)», – йдеться в указі №326 / 2020.

Як відомо, на початку серпня 2020 року Новіков, який відповідав за україно-американські відносини, написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Зазначимо, що Зеленський призначив Ігоря Новікова своїм позаштатним радником у липні 2019 року. До цього Новіков очолював SingularityU Kyiv – офіційне представництво американського Університету сингулярності в Україні. Його називають провідним доповідачем і футурологом України, який спеціалізується на перетині поведінкової науки, економіки та розповіді. Також він був співорганізатором iForum.

Також Новіков відповідав в команді президента за україно-американські відносини і допомагав готувати перший візит Зеленського до США.

Ігор Новіков – випускник програми SU Executive Program 2016. Протягом двох років лекції і семінари Ігоря залучили аудиторію понад 100 000 чоловік, і він вважається провідним доповідачем і футурологом України. Основна сфера досліджень – перетин поведінкової науки, економіки та розповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський нещодавно призначив Олега Татарова новим заступником керівника Офісу президента. Відповідний указ №310 / 2020 розміщений на сайті ОП.

«Призначити Татарова Олега Юрійовича заступником керівника Офісу президента України», – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в Офісі президента, Татаров займатиметься формуванням державної політики у сфері правоохоронної діяльності.

«У сферу моїх компетенцій входить формування державної політики в галузі правоохоронної діяльності, експертне-аналітичне забезпечення діяльності Офісу президента України, забезпечення гарантій національної безпеки держави у сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини», – цитує слова Татарова пресслужба президента.

Нагадаємо, Олег Татаров — колишній заступник начальника Головного слідчого управління МВС України часів президентства Віктора Януковича. За інформацією ЗМІ, під час Євромайдану він особисто переконував медіа і закордонних послів, що протестувальники стріляють самі в себе.

У квітні цього року Олега Татарова намагались призначити заступником директора ДБР.